Синьківська гімназія Благовіщенської міської ради

Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Рух заради здоров’я»

19 квіт. 2017

РУХ ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я

Синьківська ЗОШ долучилася до Всеукраїнського фізкультурно оздоровчого заходу «Рух заради здоров’я». Метою спортивного заходу була популяризація здорового способу життя, культури та спорту серед учнів навчального закладу, представлення ранкової зарядки як чудового способу покращити самопочуття. Активними учасниками культурного заходу стали учні та вчителі, які позитивно ставляться до спорту та є прихильниками здорового способу життя. Координаторами всіх дій були вчитель фізичної культури Герасименко Павло Іванович та учні 11 класу.

Окрім ранкової зарядки діти з задоволенням взяли участь у нескладній спортивній програмі, яка підготовлена з урахуванням можливостей контингенту учасників. Всі наполегливо і старанно виконували всі елементи конкурсів. Працівники закладу, які вмить стали вболівальниками, активно підтримували учасників, підбадьорювали та раділи за їх успіхи.

Змагання ще раз засвідчили, що спортом можуть займатися всі люди, незалежно від віку, соціального статусу і, навіть, стану здоров'я.

Після закінчення змагань учасники і вболівальники ще довго перебували у піднесеному настрої. Тим більше, що переможених у цих змаганнях не було. Усі учасники заходу весело провели час та зарядилися позитивною енергією.