Синьківська гімназія Благовіщенської міської ради

День пам'яті жертв голодомору

22 лист. 2016
День пам'яті жертв загиблих від голоду в Україні в 1921-1922гг. і в 1932-1933рр. щорічно відзначається в четверту суботу листопада

Відзначення Дня пам’яті жертв Голодомору

Осінні дні навівають важкі хвилини роздумів над минулим нашої Батьківщини. Голодомор. Ця подія скорботна ніколи не буде забута українським народом та людьми світу. У  школі з нагоди відзначення 83 - ї річниці Голодомору відбулось ряд заходів на вшанування пам’яті жертв голодоморів. Для учнів школи проведені виховні години, присвячені 83 - річниці Голодомору 1932 - 1933 рр . в Україні з а тематикою : «Скорботна пам’ять покоління», «Правда про ті роки », «Геноцид українського народу» , «Невиплакані сльози України», «Жертви голодоморів та політичних репресій», «Ті дні у пам’яті народній"

Проведено учнівську конференцію « Вічна пам’ять замореним голодом »